Infolinia
605 150 150
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)
Dane kontaktowe
napisz do nas

NIEMCY - DREZNO Uczta Operowa w Jednej z Najlepszych Sal Koncertowych Europy!

Czas trwania: 4 dni

Region: EUROPA

Środek transportu: autokar

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje

Pobierz program

DLA KONESERÓW

Rezerwacja online
04.07 - 07.07.2020 1.380 PLN/os 100 EUR dewizowa część ceny imprezy Eugen Onegin / Czarodziejski Flet
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA - DREZNO
Przejazd autokarem do Niemiec przez przejście graniczne w Zgorzelcu (możliwość wsiadania: Piotrków Trybunalski, Wrocław). Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w centrum Drezna! Zakwaterowanie. Kolacja w hotelu.

 

2 dzień DREZNO
Zwiedzanie Drezna. Barokowa perła nad Łabą nazywana saksońska Florencją: Plac Teatralny ze słynnym monumentalnym budynkiem opery Sempera (z zewnątrz), kościół dworski Hofkirche, Brama Jerzego i Procesja Książąt, Zwinger i Galeria Starych Mistrzów, Gabinet Porcelany, Frauenkirche (najpiękniejsza miejska świątynia, niedawno dopiero odbudowana ze zniszczeń wojennych), oraz tarasy Bruhla z majestatycznymi budowlami. Czas wolny. Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu.
 

Opera „Eugen Onegin” – opera w trzech aktach z muzyką Piotra Czajkowskiego (bilety na spektakl płatne dodatkowo 450 PLN/bilet).

 
3 dzień DREZNO                                             

Po śniadaniu dalsze zwiedzania Drezna: Rezydencja i słynne Zielone Sklepienie (słynny skarbiec elektorów założony przez Augusta II, najbogatszy zbiór klejnotów w Europie), Złoty Jeździec (najpiękniejszy na świecie Sklep Mleczarski – muzeum, potwierdzony wpisem w Księdze Rekordów Guinnessa). Czas wolny na zakupy. Kolacja w hotelu.

Opera „Czarodziejski Flet” – opera w dwóch aktach z muzyką Wolfganga Amadeusa Mozarta (bilety na spektakl płatne dodatkowo 450 PLN/bilet / miejsca na parterze).

 

4 dzień DREZNO - WARSZAWA
Po śniadaniu wyjazd do Warszawy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

 

 

 

Cena zawiera:

 • przejazd wysokiej klasy autokarem,

 • zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum miasta (pokoje z łazienkami),

 • opiekę polskiego pilota,

 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje wg programu),

 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,

 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (0 PLN/os),

 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera:

 • opłaty za bilety na wybrane spektakle (płatne dodatkowo wg programu),

 • podatku miejskiego płatnego gotówką w hotelu (6 EUR/os w przypadku zakwaterowania w pokoju 2-os / 9 EUR/os w przypadku zakwaterowania w pokoju 1-os),

 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,

 • napojów do kolacji,

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (20 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (60 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia VIP (35 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),

 • opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (72 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),

 • wydatków natury osobistej,

 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. SIGMA TRAVEL zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest dowód osobisty bądź paszport. Zakwaterowanie w hotelu Ibis Dresden Zentrum 3* https://www.ibis-dresden.de/ w centrum Drezna!, w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką – na życzenie, pok. 1-osobowy za dopłatą), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać dewizową część ceny wycieczki w kwocie 100 EUR. Transport komfortowym autokarem – w celu zwiększenia komfortu możliwość wyboru dodatkowego miejsca w autokarze (opłata 200 PLN / dodatkowe miejsce). Opłatę za bilety na wybrane spektakle należy uiścić w momencie wpłaty zaliczki – bilety są bezzwrotne.

 

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT