Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)

NAJTAŃSZE NA RYNKU UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z PRZYCZYN LOSOWYCH.

U NAS TYLKO 1% CENY IMPREZY!

NIEMCY - DREZNO Uczta Operowa w Jednej z Najlepszych Sal Koncertowych Europy!

Czas trwania: 4 dni

Region: EUROPA

Środek transportu: autokar

Wyżywienie: śniadania

Pobierz program

DLA KONESERÓW

Rezerwacja online
18.06 - 21.06.2018 1.370 PLN/os 100 EUR dewizowa część ceny imprezy Le Nozze Di Figaro / Don Giovanni dokwaterowanie (K)
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA - DREZNO
Przejazd autokarem do Niemiec przez przejście graniczne w Zgorzelcu (możliwość wsiadania: Piotrków Trybunalski, Wrocław). Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w centrum Drezna! Zakwaterowanie.

 

2 dzień DREZNO
Zwiedzanie Drezna. Barokowa perła nad Łabą nazywana saksońska Florencją: Plac Teatralny ze słynnym monumentalnym budynkiem opery Sempera (z zewnątrz), kościół dworski Hofkirche, Brama Jerzego i Procesja Książąt, Zwinger i Galeria Starych Mistrzów, Gabinet Porcelany, Frauenkirche (najpiękniejsza miejska świątynia, niedawno dopiero odbudowana ze zniszczeń wojennych), oraz tarasy Bruhla z majestatycznymi budowlami. Czas wolny. Powrót do hotelu.
 
Przejazd autokarem na Operę „Le Nozze Di Figaro”czteroaktowa opera z muzyką Wolfganga Amadeusa Mozarta i librettem Lorenzo Da Ponte na podstawie sztuki „Le Marriage De Figaro” Pierre’a Beaumarchais’go (opera śpiewana po włosku z niemieckimi/angielskimi napisami).
 
3 dzień DREZNO                                             

Po śniadaniu dalsze zwiedzania Drezna: Rezydencja i słynne Zielone Sklepienie (słynny skarbiec elektorów założony przez Augusta II, najbogatszy zbiór klejnotów w Europie), Złoty Jeździec (najpiękniejszy na świecie Sklep Mleczarski – muzeum, potwierdzony wpisem w Księdze Rekordów Guinnessa). Czas wolny na zakupy i posiłek (we własnym zakresie).

Przejazd autokarem na Operę „Don Giovanni” – opera w dwóch aktach Wolfganga Amadeusa Mozarta z librettem Lorenzo Da Ponte na podstawie sztuki Moliera „Don Juan” (opera śpiewana po włosku z niemieckimi/angielskimi napisami).

 
4 dzień DREZNO - WARSZAWA
Po śniadaniu wyjazd do Warszawy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

 

 

 

Cena zawiera:

 • przejazd wysokiej klasy autokarem/minibusem (w zależności od ilości chętnych),
 • zakwaterowanie w hotelu wg programu (w centrum miasta),
 • wyżywienie wg programu (śniadania),
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów,
 • opiekę polskiego pilota na całej trasie,
 • komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu),
 • podatek VAT (faktura VAT-marża).

Cena nie zawiera:

 • biletów na wybrane spektakle (płatne dodatkowo wg programu),
 • podatku miejkiego płatnego na miejscu w hotelu (łącznie 6 EUR/os w pok. 2-os / 9 EUR/os w pok. 1-os),
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
 • wydatków natury osobistej,
 • innych wydatków nie wymienionych w punkcie „cena zawiera”.

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Zakwaterowanie w hotelu Leonardo Dresden Altstadt 3* w centrum Drezna!, w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką – na życzenie, pok. 1-osobowy za dopłatą), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać dewizową część ceny wycieczki w kwocie 100 EUR. Brakujące posiłki można zorganizować na miejscu, za pośrednictwem pilota – koszt ok. 15 EUR za jeden posiłek. Opłatę za bilety na wybrane spektakle należy uiścić w momencie wpłaty zaliczki – bilety są bezzwrotne.

 

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT