Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)

NAJTAŃSZE NA RYNKU UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z PRZYCZYN LOSOWYCH.

U NAS TYLKO 1% CENY IMPREZY!

INDONEZJA Bajeczna Odyseja w Cieniu Gorących Wulkanów

Czas trwania: 16 dni

Region: AZJA

Środek transportu: samolot

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje

Pobierz program

Rezerwacja online
15.09 - 30.09.2018 9.990 PLN/os 500 USD dewizowa część ceny imprezy
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA

Zbiórka na Lotnisku im. Fryderyka Chopina, strefa E, hala  odlotów przy  windzie. Przelot do Indonezji.

2 dzień JAKARTA

Przylot do Jakarty. Przejazd do hotelu. Czas wolny.

3 dzień JAKARTA - BOGOR - BANDUNG

Wyjazd na zwiedzanie Jakarty. Wycieczka do jednego z najciekawszych miejsc w stolicy: Pomnik Niepodległości, meczet Istiqlal (zew.)- największy meczet Azji południowo-wschodniej. Wizyta  w Taman Mini Indonesia Indah, gdzie na 100 ha stworzono miniaturę całej Indonezji. Przejazd do Bogor – zwiedzanie słynnego na całym świecie ogrodu botanicznego i pałacu – letniej rezydencji prezydenta (zew). Kontynuacja podróży do Bandung określanego jako „Paryż Jawy”. Przyjazd do hotelu.

4 dzień BANDUNG - TANGKUBAN PERAHU - BANDUNG

Wycieczka do aktywnego wulkanu „Tangkuban Perahu” o trzech kraterach i wielu gejzerach. Księżycowy krajobraz i imponujące widoki zapewnią niezapomniane wrażenia. W drodze powrotnej wizyta w gorących źródłach, które znajdują się na terenie pięknego parku. Postój przy plantacji herbaty. Po południu przejazd do miejscowości Padasuka i wizyta w szkole muzycznej Angklung oraz udział w pokazie orkiestry dziecięcej, grającej na tradycyjnych instrumentach bambusowych. Powrót do hotelu.

5 dzień BANDUNG - YOGYAKARTA

Po wczesnym śniadaniu transfer na dworzec kolejowy. Przejazd  pociągiem do Yogyakarty - kulturalnego serca Indonezji, położonego między dwiema mistycznymi siłami – groźnym i potężnym wulkanem Merapi, a Oceanem Indyjskim-trzecim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym na świecie. Zwiedzanie zespołu niezwykłych świątyń hinduskich Prambanan. Przyjazd do hotelu. Czas wolny.

6 dzień YOGYAKARTA - BOROBUDUR - YOGYAKARTA

Rano zwiedzanie  Pałacu Sułtana  – Kraton. Następnie wizyta w centrum produkcji słynnych indonezyjskich  batików oraz w zakładzie produkcji  sreber w Kota Gede. Po południu zwiedzanie jednego z 7cudów świata-świątyni buddyjskiej Borobudur, wybudo-wanej ok. 800 roku ,wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO ,a także świątyń Pawon i Mendut. Powrót do hotelu. Wycieczka na przedstawienie Ramayana Ballet.

7 dzień YOGYAKARTA - SOLO

Wyjazd w stronę Solo, kolejnej siedziby arystokracji Jawajskiej. Wizyta w bardzo  pięknym pałacu Mangkunegaran oraz zakupy na tradycyjnym bazarze „Pasar Klewer”. Zakwaterowanie w hotelu.

8 dzień SOLO - BROMO

Rano wyjazd do wschodniej Javy. Późnym popołudniem przyjazd w okolice czynnego wulkanu Bromo, położonego w Parku Narodowym Bromo-Tengger – Semeru. Jest to jeden z najpiękniejszych wulkanów Indonezji, licznie odwiedzany przez turystów ze względu na piękne zachody słońca i widok na Semeru. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.    

9 dzień BROMO - PENANJAKAN - KALIBARU

Nad ranem wycieczka do punktu  widokowego na Penanjakan, gdzie można podziwiać naj-bardziej  efektywne krajobrazy na świecie oraz niezwykły wschód słońca – przy dobrych warunkach pogodowych. Następnie wejście przez „morze piasku” na największą atrakcję Javy - wulkan  Bromo –cud natury. Warto zabrać ze sobą ciepłą kurtkę z kapturem i zakryte obuwie ze względu na silny, zimny wiatr. Powrót do hotelu na śniadanie. Po krótkim wypoczynku wyjazd do Kalibaru  małej miejsco-wości o licznych plantacjach  kawy, herbaty i przypraw. Zakwaterowanie w hotelu.    
         
10 dzień KALIBARU - LOVINA

Wizyta w egzotycznych ogrodach-plantacji kauczuku, kawy i przypraw. Transfer do portu Ketapang i przeprawa promem na wyspę Bali. Następnie krótki przejazd do miejscowości Lovinia, położonej wzdłuż morskiego brzegu. Zakwaterowanie w hotelu.  

11 dzień LOVINA - KINTAMANI - UBUD

Dla chętnych: Wczesnym rankiem (przed śniadaniem) wycieczka łódką na obserwacje delfi-nów (ok. 15 USD). Okolice Lovini to ulubione miejsce tych ssaków. Powrót do hotelu na śniadanie i wyjazd do Ubud, słynnego ośrodka sztuki i kultury na wyspie. Przejazd nad jezioro Danau Bratan wypełniające wygasłego krater wulkanu Gunung Catur – rejs po jeziorze podczas, którego obejrzymy świątynie Pura Ulum Danu Bratan z charakterystycznymi 11 piętrowymi dachami. Następnie zwiedzanie świątyni Gunung Kawi z XI wieku  wykutej w skale  oraz świątynię źródlanej wody - Tirta Empul. Przyjazd  do  hotelu w Ubud.

12 dzień UBUD - TANAH LOT - LOMBOK

Zwiedzanie Ubud - centrum artystycznego Bali. Wizyta w muzeum sztuki Agung Rai, posiadającym ogromną  kolekcję obrazów artystów balijskich. Przejazd przez Mas - wioskę rzeźbiarzy do  świątyni Tanah Lot, położonej przy morzu, wybudowanej na skale -200 metrów nad taflą wody. Po południu transfer na lotnisko i  przelot na wyspę Lombok. Zakwaterowanie w hotelu w Senggigi.  

13 dzień SENGGIGI - GILI TRAWANGAN - SENGGIGI

Wycieczka na jedną z wysp Archipelagu Gili, Trawangan- słynącą z bajkowych raf koralowych. Idealne miejsce do  nurkowania i aktywnej obserwacji życia podwodnego oraz na wypoczynek. Po południu powrót do hotelu. Czas wolny.       

14 dzień SENGGIGI - ULUWATU - KUTA

Wyjazd do portu Teluk Kode i przeprawa szybką łodzią na wyspę Bali. Przyjazd do Kuty - słynnego kurortu tętniącego życiem z długą, piaszczystą plażą ulubioną przez surferów. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny.

15 dzień KUTA - JAKARTA

Przejazd na lotnisko w Denpasar, przelot do Jakarty. Wylot do Europy.

16 dzień WARSZAWA

Przylot na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Cena zawiera:

 • bilety lotnicze z/do Polski
 • przeloty wewnętrzne
 • transport autokarem w trakcie trwania wycieczki
 • zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami)
 • opiekę polskiego pilota
 • koszt przewodników lokalnych
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania + obiadokolacje)
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu)

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (13 PLN/os)
 • opłaty wylotowej (ok. 15 USD)
 • zwyczajowych napiwków (ok. 65 USD)
 • napojów do obiadokolacji
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu
 • wydatków natury osobistej
 • innych kosztów nie wymienionych w punkcie "cena zawiera"

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy oraz na napiwki należy przeznaczyć ok. 65 USD. Prosimy zabrać mały bagaż podręczny lub niewielką torbę podróżną, w którą można się spakować na wyjazd do Bandung (4 dzień) i na wyprawę na wulkan Bromo (9 dzień). Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dla 2 lub 3 osób z łazienkami. Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Czas lokalny + 7 godzin do czasu polskiego.

Nie są wymagane żadne szczepienia ochronne, zaleca się profilaktycznie zakup środków anty-malarycznych przed wyjazdem z Polski lub aplikowanych na skórę środków odstraszających komary. W momencie wpłaty zaliczki należy uiścić obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os.    

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT