Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)

NAJTAŃSZE NA RYNKU UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z PRZYCZYN LOSOWYCH.

U NAS TYLKO 1% CENY IMPREZY!

PORTUGALIA Kieliszek Porto na Krańcu Europy!

Czas trwania: 9 dni

Region: EUROPA

Środek transportu: samolot

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje

Pobierz program

Rezerwacja online
10.06 - 18.06.2017 N/A 150 EUR dewizowa część ceny imprezy BRAK MIEJSC
08.09 - 16.09.2017 N/A 150 EUR dewizowa część ceny imprezy BRAK MIEJSC
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA - LIZBONA - PORTO

Przelot samolotem rejsowym do Lizbony. Przejazd autokarem do Porto. Zakwaterowanie w hotelu.

2 dzień PORTO - BRAGA - VIANA DO CASTELO - PORTO

Wyjazd na całodzienne zwiedzanie prowincji Minho. Zwiedzanie stolicy prowincji – miejscowości Braga. Przejazd do Viana Do Castello.

3 dzień PORTO - COIMBRA - FATIMA

Zwiedzanie Porto. W programie m.in.: słynne mosty: Luís i Arrábida, Katedra, Kościół S. Francisco i      Budynek Giełdy Papierów Wartościowych. Degustacja win porto w jednej z piwnic w Villa Nova de Gaia.. Rejs statkiem po rzece Douro w trakcie którego można podziwiać panoramę starego miasta. Przejazd do Coimbry – zwiedzanie miasta, w tym m.in. Uniwersytetu – jednego z najstarszych na świecie. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu.

4 dzień FATIMA - TOMAR - ALCOBACA - BATALHA - FATIMA

Przejazd do Tomar – zwiedzanie. Przejazd do Alcobaca i zwiedzanie tamtejszej Katedry – uznanej przez UNESCO za cud światowego dziedzictwa kulturalnego. Zwiedzanie Klasztoru w Batalha. Powrót do Fatimy. Czas wolny na spacer po miasteczku i wizytę w Sanktuarium.

5 dzień FATIMA - OBIDOS - NAZARE - FATIMA

Wyjazd na zwiedzanie średniowiecznego miasteczka Obidos. Czas wolny na odpoczynek i plażowanie w nad atlantyckiej miejscowości Nazare. Powrót do hotelu w Fatimie.

6 dzień FATIMA - SINTRA - LIZBONA

Przejazd do Sintry.. Zwiedzanie Pałacu – jedynego ocalałego portugalskiego pałacu królewskiego z czasów średniowiecza. Czas wolny na spacer po wąskich uliczkach pełnych sklepów, Wyjazd na Przylądek Roca – najbardziej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy. Przejazd wzdłuż wybrzeża przez Cascais i Estoril. Przyjazd do Lizbony. Zakwaterowanie w hotelu.

7 dzień LIZBONA - CRISTO REI - SETUBAL - SESIMBRA - LIZBONA

Przejazd w kierunku masywu Arrabida poprzez zawieszony na Tagu most „25 Kwietnia”. Postój w Cristo Rei – wjazd na górę i podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy Lizbony i okolic. Przejazd do Sesimbra, widokową drogą przez góry Arrabida, wiodącą przez Park Krajobrazowy. Zwiedzanie Sesimbra. W drodze powrotnej postój w mieście Setubal – głównym ośrodku portowym i przemysłowym. Przejazd do hotelu poprzez słynny most Vasco Da Gama, oglądanie dzielnicy powstałej na terenach po wystawie Expo 1998.

8 dzień LIZBONA                                                                                              

Zwiedzanie Lizbony. Zaczynamy od najciekawszych historycznych miejsc w stolicy Portugalii: Park Edwarda 7-go, Aleja Wolności, Plac Rossio, dzielnica Alfama z jej unikalną Katedrą z XII-go wieku oraz wąskimi uliczkami oraz Placem Czarnego Konia u brzegu rzeki Tag. Zwiedzanie dzielnicy Belem. Zwiedzanie Klasztoru Jeronimos oraz Wieży Belem – będących przykładem dawnej świetności Portugalii. Po zwiedzaniu czas wolny na samodzielne poznawanie miasta. Wieczorem dla chętnych pożegnalna kolacja połączona z wieczorkiem folklorystycznym FADO.

9 dzień LIZBONA - WARSZAWA

Przelot samolotem rejsowym do Warszawy.

 

Cena zawiera:

 • przelot z/do Polski rejsowymi liniami
 • transport autokarem w trakcie trwania wycieczki
 • zakwaterowanie w hotelach 4* oraz 3* (pokoje z łazienkami)
 • opieka polskiego pilota
 • koszt przewodników lokalnych
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania + obiadokolacje)
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu)

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os)
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu
 • napojów do obiadokolacji
 • wydatków natury osobistej
 • innych kosztów nie wymienionych w punkcie "cena zawiera"

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. SIGMA TRAVEL zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa"). Zakwaterowanie w hotelach 4* oraz 3*, w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką, z łazienkami. Przeloty obsługują linie lotnicze TAP – limity wagowe bagażu wg kryteriów przewoźnika (bagaż podręczny do 8kg, główny do 23kg). Po przylocie na początku imprezy należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 150 EUR, stanowiącą dewizową część ceny imprezy.

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT