Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)

NAJTAŃSZE NA RYNKU UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z PRZYCZYN LOSOWYCH.

U NAS TYLKO 1% CENY IMPREZY!

ROSJA - SANKT PETERSBURG Białe Noce z muzyką Czajkowskiego w tle!

Czas trwania: 4 dni

Region: EUROPA

Środek transportu: samolot

Wyżywienie: śniadania

Pobierz program

DLA KONESERÓW

Rezerwacja online
24.04 - 27.04.2017 N/A 100 EUR dewizowa część ceny imprezy BRAK MIEJSC
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA - SANKT PETERSBURG

Przelot samolotem rejsowym do Rosji (przelot bezpośredni PLL LOT). Zakwaterowanie w hotelu zlokalizowanym w centrum Sankt Petersburga! Przejazd do centrum miasta, spacer po Newskim Prospekcie, zwiedzanie imponującego Soboru Kazańskiego (wzorowanego na watykańskiej bazylice św. Piotra). Czas wolny na kolację (we własnym zakresie). Nocna wycieczka „Zwodzone mosty” – wywierający ogromne wrażenie widok 14 otwieranych mostów, słynna panorama otwartego mostu Pałacowego z Twierdzą Pietropawłowską.

2 dzień SANKT PETERSBURG    

Przejazd do letniej rezydencji Katarzyny Wielkiej „Carskie Sioło” (tu znajduje się Bursztynowa Komnata), zwiedzanie pałacu oraz parku. Powrót do centrum miasta, cerkiew Krwi Zbawiciela. Czas wolny na kolację (we własnym zakresie). Powrót do hotelu.

Transfer autokarem do Teatru Maryjskiego (zabytkowa scena) na balet „Jezioro Łabędzie” z muzyką Piotra Czajkowskiego.

3 dzień SANKT PETERSBURG  

Dalsze zwiedzanie miasta: Sobór św. Izaaka, Pomnik Piotra I „Jeździec Miedziany”, Ermitaż, Rejs po Newie. Czas wolny na kolację (we własnym zakresie). Powrót do hotelu

Transfer autokarem do Teatru Maryjskiego (nowoczesna scena) na operę „Carmen” Georges'a Bizeta.

4 dzień SANKT PETERSBURG - WARSZAWA

Wykwaterowanie z hotelu i pozostawienie bagaży w depozycie hotelowym. Dalsze zwiedzanie miasta. Wyspa Zajęcza: zwiedzanie Soboru Piotra i Pawła (nagrobki niemal wszystkich carów, m.in. Piotra Wielkiego i Katarzyny Wielkiej), Brama Newska. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Przelot samolotem rejsowym do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).

Cena zawiera:

 • bilety lotnicze z/do Polski (PLL LOT / przelot bezpośredni)
 • transport autokarem w trakcie trwania wycieczki
 • zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum miasta! (pokoje z łazienkami)
 • opiekę polskiego pilota
 • opiekę przewodników lokalnych
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania)
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu)

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os)
 • kosztu wizy oraz pośrednictwa wizowego do Rosji (340 PLN/os)
 • biletów na wybrane spektakle (płatne dodatkowo wg programu)
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu
 • wydatków natury osobistej
 • innych kosztów nie wymienionych w punkcie "cena zawiera"

Wiza rosyjska jest płatna DODATKOWO 340 PLN (tryb grupowy). Należy złożyć komplet wymaganych dokumentów najpóźniej 30 dni przed terminem rozpoczęcia Imprezy:

 • Wypełniony wniosek wizowy (dostępny w biurze). UWAGA! Podpis na wniosku musi być zgodny z podpisem w paszporcie.
 • Paszport ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia Imprezy (wymagane są dwie wolne strony),
 • 2 kolorowe, paszportowe zdjęcia o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,  ZROBIONE W CIĄGU OSTATNICH 6 miesięcy (koniecznie inne niż w paszporcie!), na białym tle, twarz skierowana na wprost, o neutralnym wyrazie, uszy widoczne, usta zamknięte, bez okularów.

 

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Zakwaterowanie w hotelu 3* Azimut, w centrum miasta! [http://de.azimuthotels.com/russia/sankt-peterbyrg/azimut_hotel_saint_petersburg], w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką, z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać dewizową część ceny wycieczki w kwocie 100 EUR. Opłatę za bilety na wybrane spektakle należy uiścić w momencie wpłaty zaliczki (opłata za bilety jest bezzwrotna). Sigma Travel zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen biletów na wybrane spektakle w przypadku m.in.: ograniczonej dostępności biletów. Przy wpłacie zaliczki należy uiścić obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN/os.

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT