Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -17:00 (pon-pt)
Dane kontaktowe
napisz do nas

ROSJA - SANKT PETERSBURG Opera i Balet w Wenecji Północy!

Czas trwania: 5 dni

Region: EUROPA

Środek transportu: samolot

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje

Pobierz program

Rezerwacja online
XX.XX - XX.XX.2021 N/A 130 EUR dewizowa część ceny imprezy OFERTA W PRZYGOTOWANIU
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

 

1 dzień WARSZAWA - SANKT PETERSBURG

Przelot samolotem rejsowym do Rosji. Zakwaterowanie w hotelu zlokalizowanym w centrum Sankt Petersburga! Czas wolny. Kolacja w hotelu.

 

2 dzień SANKT PETERSBURG

Przejazd do Peterhofu – spacer po parku z fontannami. Powrót do Petersburga. Spacer po Newskim Prospekcie, zwiedzanie imponującego Soboru Kazańskiego (wzorowanego na watykańskiej bazylice św. Piotra). Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu.

Transfer autokarem do teatru Maryjskiego (zabytkowa scena) na balet „Sylvia”.

 

3 dzień SANKT PETERSBURG

Przejazd do letniej rezydencji Katarzyny Wielkiej „Carskie Sioło” (tu znajduje się Bursztynowa Komnata), zwiedzanie pałacu oraz parku. Powrót do centrum miasta, cerkiew Krwi Zbawiciela. Czas wolny na kolację (we własnym zakresie). Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu.

 

4 dzień SANKT PETERSBURG

Dalsze zwiedzanie miasta: Sobór św. Izaaka, Pomnik Piotra I „Jeździec Miedziany”, Ermitaż, Rejs po Newie. Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu.

Transfer autokarem do teatru Maryjskiego (zabytkowa scena) na operę „Turandot”.

 

5 dzień SANKT PETERSBURG - WARSZAWA

Wykwaterowanie z hotelu i pozostawienie bagaży w depozycie hotelowym. Dalsze zwiedzanie miasta. Wyspa Zajęcza: zwiedzanie Soboru Piotra i Pawła (nagrobki niemal wszystkich carów, m.in. Piotra Wielkiego i Katarzyny Wielkiej), Brama Newska. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Przelot samolotem rejsowym do Warszawy.

Cena zawiera:

 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski,

 • transport autokarem w trakcie trwania wycieczki,

 • zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum miasta (pokoje z łazienkami),

 • opiekę polskiego pilota,

 • usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,

 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),

 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,

 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (10 PLN/os),

 • opłaty za bilety na wybrane spektakle w Teatrze Maryjskim,

 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,

 • napojów do kolacji,

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (30 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (90 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia leczenia następstw chorób przewlekłych (45 PLN/os),

 • wydatków natury osobistej,

 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

W celu wjazdu na terytorium Rosji należy posiadać ważny paszport (min. 6 miesięcy od daty powrotu). Należy wypełnić WE WŁASNYM ZAKRESIE wniosek e-Visa online: http://electronic-visa.kdmid.ru/ (procedura wizowa jest bezpłatna). Wniosek o e-Wizę należy złożyć NIE PÓŹNIEJ niż 7 dni przed datą planowanej podróży.

Istnieje możliwość skorzystania z pośrednictwa wizowego Sigma Travel Sp. z o.o. (opłata 50 PLN/os). W celu skorzystania z pośrednictwa wizowego należy dostarczyć do biura nie później niż 14 dni przed datą wyjazdu komplet wymaganych dokumentów:

 • Skan paszportu w formacie PDF
 • Skan zdjęcia w formacie JPEG: zdjęcie do wniosku wizowego musi być aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy), biometryczne (takie, jak do paszportu), kolorowe, na wprost, na jasnym tle, bez nakrycia głowy, bez okularów, odsłonięte uszy. UWAGA: inne zdjęcia nie będą przyjmowane.
 • Dokładne dane adresowe (ulica, miasto, kod pocztowy, województwo, numer telefonu)
 • Dokładne dane dotyczące zatrudnienia (nazwa firmy, adres, telefon, zajmowane stanowisko)

 

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. SIGMA TRAVEL zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Zakwaterowanie w hotelu 3* Azimut-Fontanka, w centrum miasta! [https://en.azimuthotels.com/Russia/a-hotel-fontanka-saint-petersburg/], w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką, z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać dewizową część ceny wycieczki w kwocie 130 EUR. Opłatę za bilety na wybrane spektakle należy uiścić w momencie wpłaty zaliczki (opłata za bilety jest bezzwrotna). Przeloty obsługują linie lotnicze PLL LOT (waga jednej sztuki bagażu podręcznego w samolocie wynosi do 8kg, głównego do 23kg).

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2021 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT