Infolinia
22 625 12 12
Godziny otwarcia
10:00 -18:00 (pon-pt)

NAJTAŃSZE NA RYNKU UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z PRZYCZYN LOSOWYCH.

U NAS TYLKO 1% CENY IMPREZY!

USA POŁUDNIOWE Wzdłuż Zatoki Meksykańskiej

Czas trwania: 14 dni

Region: AMERYKA PÓŁNOCNA

Środek transportu: samolot

Wyżywienie: śniadania

Pobierz program

Rezerwacja online
09.08 - 22.08.2020 10.490 PLN/os 500 USD dewizowa część ceny imprezy
22.11 - 05.12.2020 9.490 PLN/os 500 USD dewizowa część ceny imprezy
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sigma Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-061) przy ul. Marszałkowskiej 140. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Szczegóły wycieczki

Krzysztof Kolumb odkrywając Nową Ziemię myślał, że są to Indie Zachodnie. Zarówno on, jak i jego następcy, nie byli w stanie przewidzieć, że na tym kontynencie wyrośnie potęga decydująca o losach świata. Na całym kontynencie Ameryki północnej są tylko 3 kraje, z których Meksyk ze względu na swoją kulturę i język odziedziczone po hiszpańskich kolonizatorach, zaliczymy bardziej do Ameryki Środkowej. Pozostałe kraje zaliczamy do dominującej kultury anglosaskiej – dominującej w przysłowiowym tyglu narodowości, które wybrały ten kontynent na miejsce emigracji ze starej Europy.

 

1 dzień WARSZAWA / DALLAS

Przelot samolotem rejsowym do USA.

2 dzień DALLAS

Zwiedzanie Dallas, jednego z najciekawszych miast USA,  o którym każdy usłyszał 22 listopada 1963r. – wówczas zamordowany został prezydent Kennedy. W programie m.in.: pomnik Johna F. Kennedy’ego, dzielnica biznesu, dzielnica artystów, Plac Fair Park w stylu art. déco, Dallas Heritage Village & Old City, Southfork Ranch (śladami sagi Ewingów z serialu „Dallas”).   

3 dzień DALLAS - BATON ROUGE - NOWY ORLEAN

Przejazd do Nowego Orleanu poprzez stolicę stanu Luizjana, Baton Rouge - miasta magnolii. Krótkie zwiedzanie miasta.

4 dzień NOWY ORLEAN

Zwiedzanie Nowego Orleanu – miasta nawiedzanego przez huragany, które nigdy nie upadnie! Rejs statkiem po Missisipi (w trakcie rejsu lunch), wizyta na jednym ze słynnych cmentarzy. Wieczorem czas wolny w centrum miasta na jazz! Powrót do hotelu.

5 dzień NOWY ORLEAN - JACKSONVILLE

Przejazd w stronę Jacksonville. Nocleg w okolicach Jacksonville / Saint Augustine.

6 dzień JACKSONVILLE - SAINT AUGUSTINE - ORLANDO

Zwiedzanie Jacksonville oraz malowniczego Saint Augustine – najstarszego miasta USA. Spacer po mieście: Dzielnica Hiszpańska, Castillo De San Marcos. Przystanek w Daytona Beach – czas wolny na kąpiel! Wizyta w Daytona 500 Speed Way. Przejazd do Orlando. Krótkie zwiedzanie Orlando m.in.: Loch Heaven Park, śródmieście.

7 dzień ORLANDO - CAPE CANAVERAL - ORLANDO

Wizyta w centrum kosmicznym (Kennedy Space Center) na przylądku Canaveral.

8 dzień ORLANDO

Czas wolny bądź całodniowa wizyta w Walt Disney Resort dla dużych i małych to wspaniała okazja by przebywając w EPCOT poznać najnowsze atrakcje ze świata nauki, techniki, technologii oraz innowacji i świetnie się bawić.

9 dzień ORLANDO - MIAMI

Przejazd w kierunku Miami. Przejazd przez Cocoa i krótki przystanek w West Palm Beach. Zakwaterowanie w Miami Beach, w hotelu zlokalizowanym w pobliżu plaży.

10 - 12 dzień MIAMI

Czas wolny na odpoczynek i plażowanie!

Wycieczka do Parku Narodowego Everglades – będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Florydy. Swoim obszarem park obejmuje błota, wysepki oraz słodko i słonowodne rozlewiska, na których można spotkać liczne krokodyle i aligatory (koszt ok. 50 USD/os).

Całodniowa wycieczka do Key West – miasta wyspy położonego w archipelagu Florida Keys, ok. 200 km w głąb Zatoki Meksykańskiej. Zgodnie z obowiązującą indiańską legendą kto raz znajdzie się na wyspie, ten do końca życia będzie chciał na nią powrócić. Po drodze możliwość kąpieli. Zwiedzanie Key West m.in.: Dom Ernesta Hemingwaya. Powrót do Miami malowniczą drogą wzdłuż Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej (koszt ok. 50 USD/os).

13 dzień MIAMI

Czas wolny. W drodze na lotnisko zwiedzanie Miami Coral Gables oraz dzielnicy kubańskiej. Czas wolny na ostatnie zakupy! Przelot samolotem rejsowym do Europy.

14 dzień WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Cena zawiera:

 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski (z przesiadką),

 • transport busem w trakcie wycieczki,

 • zakwaterowanie w hotelach/motelach (standard amerykański / pokoje z łazienkami),

 • opiekę polskiego pilota/przewodnika,

 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania),

 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,

 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),

 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (95 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (285 PLN/os),

 • opcjonalnego ubezpieczenia leczenia następstw chorób przewlekłych (126 PLN/os),

 • wydatków natury osobistej,

 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

W momencie zapisu należy dostarczyć do biura kopię paszportu (strona ze zdjęciem), najpóźniej 30 dni przed wylotem należy dodatkowo dostarczyć kopię wizy amerykańskiej.

WSZELKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z WIZĄ DO USA KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST ZAŁATWIĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE, aczkolwiek pracownicy biura SIGMA TRAVEL pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z procedurą wizową. Koszt wizy amerykańskiej wynosi ok. 160 USD – wiza jest wydawana na okres 10 lat. SIGMA TRAVEL nie odpowiada za odmowę wjazdu do USA.

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie.

UWAGA!!! W przypadku lotów do Stanów Zjednoczonych obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WWOŻENIA ŻYWNOŚCI!!! Bagaż MUSI BYĆ DOSTĘPNY DLA SŁUŻB CELNYCH.

Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. OBIADY i KOLACJE można wykupić za pośrednictwem pilota w cenie ok. 15 USD/posiłek. Zakwaterowanie zróżnicowane, w hotelach/motelach (standard amerykański) w pokojach 2-osobowych (lub dla 3/4-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!), z łazienkami i klimatyzacją. transport na terenie Stanów Zjednoczonych realizowany jest za pośrednictwem busów. Napięcie elektryczne wynosi 110/120 V, wtyczki typu amerykańskiego.

REZERWUJ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1989-2016 Biuro Podróży Sigma Travel, Realizacja: Lemon IT